کارت بازی چشمی برای صبا صادر نشد

وبسایت رسمی برنامه نود – روزبه‌ چشمی با وجود تمرینات پی‌درپی در تیم فوتبال صبای قم به راحتی به خاطر یک اشتباه از حضور در این تیم محروم شد.

به گزارش وبسایت نود ، بعد از اتفاقی که در نقل و انتقالات باشگاه استقلال رخ داد و این باشگاه از جابه‌جایی بازیکنان در فصل زمستان محروم شد آندرانیک تیموریان به نفت تهران پیوست، جباروف راهی سپاهان شد و روزبه چشمی هم با کلی مذاکره به تیم صبای قم پیوست و با آنها قرارداد امضا کرد.

چشمی که سعی داشت خود را به شرایط بازی برساند و البته با آمادگی کامل بعد از رفع مصدومیت به استقلال برگردد با انگیزه مضاعف در تمرینات صبا شرکت کرد و در بازی دوستان این تیم آنقدر خوب بازی کرد که صمد مروفاوی از مسئولان باشگاه خواست تا هرچه زودتر کارت بازی این بازیکن را دریافت کنند. اما در عجیب‌ترین اتفاق ممکن وقتی صبایی‌ها به سازمان لیگ مراجعه کردند متوجه شدند که فهرست این تیم خالی نیست و آنها نمی‌توانند چشمی را مورد استفاده قرار بدهند. این اتفاق سبب شد تا هافبک رسمی تیم استقلال مجدداً سردرگم و کلافه به دنبال پیدا کردن تیم باشد تا در 8 بازی آینده بتواند خود را در شرایط مسابقه نگه دارد البته چشمی با وجود آنکه فاصله زیادی تا پایان فصل باقی نمانده از چند تیم پیشنهاد دارد و در حال مذاکره با مسئولان استقلال برای پیوستن به این تیم‌ها است.

کریمی مدیر برنامه‌های روزبه چشمی در این باره گفت: باور کنید در این 16 سالی که در فوتبال هستم چنین اتفاقی را ندیده بودم. من روز گذشته در عمان به مسئولان باشگاه استقلال مشکل باشگاه صبا را عنوان کردم و قرار شد آنها در خصوص انتقال چشمی به تیمی دیگر جلسه‌ای را با ما برگزار کنند. از آنجا که چشمی دیگر نمی‌تواند برای صبا به میدان برود باید دوباره با مسئولان باشگاه استقلال صحبت کنیم تا رضایت‌نامه وی برای یک تیم دیگر صادر شود.

کریمی افزود: تیم‌هایی هستند که روزبه چشمی را می‌خواهند و من منتظر تماس مسئولان باشگاه استقلال هستم تا هرچه سریعتر تکلیف این بازیکن را روشن کنیم تا چشمی بیش از این از لحاظ فوتبالی ضرر نکند.

 

۲۰۲۰

Powered by WPeMatico