eeeeeeeee

منچسترسیتی ۱ (۶)-(۰) ۰ استوا بخارست؛ صعود مقتدرانه شاگردان گواردیولا

وبسایت رسمی برنامه نود – منچسترسیتی در شبی که به ستارگان خودش استراحت داده بود با یک گل مقابل استوا بخارست پیروز شد تا صعود قاطعانه ای به مرحله گروهی لیگ قهرمانان داشته باشد.

به گزارش وبسایت نود، تیم های منچسترسیتی و استوا بخارست در دور برگشت مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا از ساعت ۲۳:۱۵ در ورزشگاه اتحاد به مصاف یکدیگر رفتند. دیدار رفت دو تیم با پیروزی  0-5 شاگردان گواردیولا به پایان رسید.

ترکیب منچسترسیتی: هارت، مافئو، استونز، کولاروف، کلیچی، توره، فرناندو، ناواس، دلف، نولیتو، ایهه ناچو

ذخیره ها: گان، آدارابیویو، آنجلینو، فرناندینیو، استرلینگ، آگوئرو، سیلوا

لحظات حساس بازی

دقیقه ۲۶: پس از اینکه بازی در دقایق ابتدایی آرام و بدون اتفاق خاصی دنبال شد تیم میزبان روی سانتر ناواس صاحب موقعیت خوبی شد اما دروازه بان استوا ضربه نولیتو را به راحتی مهار کرد.

دقیقه ۵۶: ناواس روی حرکت خوب توره و ایهه ناچو در موقعیتی مناسب صاحب توپ شد و سانتری را به روی درواز حریف ارسال کرد که دلف توانست با ضربه سر آن را به گل تبدیل کند.

دقیقه ۶۶: بازی برای لحظاتی متوقف شد و هواداران من سیتی از فرصت استفاده کردند و جو هارت را به صورت ایستاده تشویق کردند.

دقیقه ۷۰: مهاجم استوا روی یک حرکت خوب تیمی می توانست با هارت تک به تک شود اما این دروازه بان به موقع بیرون آمد و توپ را دور کرد.

دقیقه ۷۲: استوا تا آستانه باز کردن دروازه حریف انگلیسی خودش پیش رفت اما ضربه آزاد آن ها به تیر دروازه سیتی برخورد کرد. توپ در برگشت به مهاجم استوا رسید اما هارت خودش را جلوی توپ انداخت تا مانع از باز شدن درواره اش شود و سپس مدافع سیتی توپ را دور کرد.

آمار و ارقام بازی

۲۰۳۱

Powered by WPeMatico