دایی: در بازی ستارگان ایران و لالیگا شرکت نمی کنم

وبسایت رسمی برنامه نود – علی دایی سرمربی نفت تهران اعلام کرد به دلیل برپایی اردوی تیمش در سرعین و برخی مسائل دیگر در بازی ستارگان ایران و لالیگا شرکت نخواهد کرد .

به گزارش وب سایت نود، علی دایی در گفگو با سایت نفت تهران افزود: تیم ما در سرعین اردو خوبی برپا کرده و بیشتر تمرینات ما هوازی و بدنسازی است و همه چیز خوب است و ما در این اردو دو بازی تدارکاتی برگزار کرده ایم و اردوی ما عصر جمعه در سرعین به پایان میرسد .
علی دایی افزود: جا دارد از مردم سرعین و اردبیل تشکر کنم و همچنین از مسئولان باشگاه و هتل محل اقامت که همکاری های زیادی در برپایی اردو انجام دادند تشکر می کنم. بازیکنان هم با انگیزه بسیار زیاد تمرین می کنند .
علی دایی همچنین گفت: تیم تا عصر جمعه در سرعین اردو دارد و من ترجیح می دهم در کنار بچه های تیم باشم و همچنین به دلیل برخی حرف و حدیث ها یی که درباره این قبیل بازی ها طی هفته اخیر وجود داشته ترجیح می دهم در دیدار روز جمعه شرکت نکنم .
دایی در ادامه تصریح کرد :از آقای پروین که بزرگتر و مربی بنده بوده است تشکر می کنم. در وهله اول بخاطر اردو و در وهله دوم بخاطرشفاف نبودن برخی مسایل و ابهامات که به وجود آمده ترجیح می دهم در این بازی نباشم .
سرمربی سابق تیم ملی در پایان با اشاره به رقابت های تیم ملی در مقدماتی جام جهانی گفت: تیم ملی با چشم به هم زدنی باید در مسابقات شرکت کند و حریفان سختی دارد .
امیدوارم با همدلی شاهد اتفاقات خوب باشیم تیم ملی ایران یکی از قدرت های برتر و همیشه مدعی صعود بوده و حالا با کادر خوب و بازیکنان با انگیزه می تواند نتایج خوبی کسب کرده و تیم ملی برای دو دوره متوالی راهی جام جهانی شود .
صعود تیم ملی به جام جهانی اتفاق مهمی است و باعث شادی مردم می شود و از صعود آن کل جامعه و ورزش و فوتبال منتفع می شود.به همین دلیل امیدوارم شاهد حمایت همه جانبه از تیم ملی کشورمان باشیم.

 

۲۰۵۱

Powered by WPeMatico