انریکه: هر دو تیم هجومی بازی خواهند کرد؛ احساس می کنم پپ برنامه ویژه ای برای این بازی دارد

وبسایت رسمی برنامه نود – سرمربی بارسلونا انتظار دارد منچستر سیتی فردا شب همانند بازی دو تیم در نیوکمپ به دنبال حمله کردن باشد.

به گزارش وبسایت نود، لوئیز انریکه در نشست خبری خود پیش از بازی فردا شب مقابل منچستر سیتی در هفته چهارم لیگ قهرمانان ضمن تمجید از پپ گواردیولا و تیمش ابراز امیدواری کرده بارسلونا با شکست منچستر سیتی بتواند خیال خود از صعود به مرحله بعد را راحت کند.

انریکه به نقل از وبسایت رسمی یوفا در مورد بازی فردا شب در ورزشگاه اتحاد به خبرنگاران گفته:

انتظار دارم بازی مثل دو هفته پیش باشد. فکر نمی کنم آن ها از نظر حفظ توپ و پرس کردن بتوانند بهتر از بازی رفت کار کنند چون با فشاری که آوردند ما را تقریبا به سمت سکوهای نیوکمپ هدایت کردند. فکر می کنم هر دو تیم یک چیز را می خواهند، حفظ توپ و بزرگ کردن زمین تا جایی که امکان داشته باشد. اگر سیتی در خط دفاع فضای خالی باقی بگذارد ما سعی می کنیم از آن استفاده کنیم. بازی فردا شبیه بازی دو هفته پیش خواهد بود و امیدوارم نتیجه مثبتی بگیریم. ما برای کسب پیروزی باید با و بدون توپ تاثیرگذار باشیم اما این کار در مقابل سیتی که می داند چگونه فضاها را از بازیکنان بگیرد آسان نیست.

انریکه در مورد رویارویی با پپ گواردیولا گفته:

آیا رقابت با گواردیولا خاص تر از دیگر مربیان است؟ بله و خیر. تعدادی از بازی ها خاص تر هستند. این ها بازی هایی هستند که حریف مربی خاصی دارد. ما دیدیم که تیم پپ نسب به دیگر تیم ها متفاوت تر بازی می کند و ما برای فشار آوردن به آن ها باید خودمان را به سبک بازی شان تطبیق دهیم. احساس می کنم که سیتی تغییرات خواهد داشت چون من و بازیکنان بارسا به خوبی با پپ و ایده هایش آشنا هستیم. ما می دانیم که او می تواند با برنامه هایش زندگی مان را پیچیده کند اما ما هم می خواهیم چنین کاری را با زندگی او بکنیم. برای صعود به پیروزی در این بازی نیاز داریم.

پپ در همین سه ماه تاثیر خودش را گذاشته و آینده منچستر سیتی روشن است. من عاشق فلسفه و ایده های پپ هستم. آن ها زمانی که ایده های او را بیشتر درک کنند بهتر می شوند. آن ها می توانند کارهای متفاوتی در زمن انجام دهند و کیفیت بالایی دارند. ما در بازی رفت موقعیت های زیادی بدست نیاوردیم. کارت قرمز نکته کلیدی بازی بود. مشخصا بازی با یک یار بیشتر آسان تر است.

سرمربی اسپانیایی بارسلونا در مورد حضور سرخیو آگوئرو در ترکیب منچستر سیتی گفته:

بازی به خاطر حضور آگوئرو در ترکیب سیتی تغییر نخواهد کرد. ما از توانایی های او و اینکه چقدر گل می زند آگاه هستیم اما بازی در کل همانند دو هفته پیش خواهد بود. 

انریکه در مورد آخرین وضعیت مصدومان تیمش گفته:

برای جانشینی اینیستا ۴ یا ۵ گزینه داریم. دنیس سوارز، رافینیا، توران و گومز می توانند جای او را پر کنند بنابراین نگرانی چندانی از این موضوع ندارم. فکر می کنم آردا توران آماده باشد اما باید ببینیم امشب چگونه تمرین می کند. مصدومیت ها در طول فصل رخ می دهند و ما باید روی بازیکنانی که آماده هستند تمرکز کنیم. من به بازیکنانی که داریم اطمینان دارم.

سرمربی بارسلونا در مورد مربیگری در لیگ انگلیس گفته:

نمی دانم در آینده چه اتفاقی رخ می دهد و علاقه ای هم برای فهمیدن آن ندارم. سعی می کنم از زمان حال لذت ببرم.

انریکه که همراه با شاگردانش در هتل محل زندگی ژوزه مورینیو مستقر شده همچنین در مورد برخورد احتمالی با این مربی گفته:

مورینیو را ندیدم. من برای او احترام قائل هستم و این احساسی دو طرفه است. او زندگی خودش را دارد و ما برای یک بازی مهم به اینجا آمدیم.

۲۰۳۱

Powered by WPeMatico